שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

סקס נוער
הקהילה הכי טובה ברשת, לדיונים, שאלות, בקשות ורעיונות בקשר לסקס, אהבה, יחסים, זוגיות וכל מה שנוגע לכך - תרגישו חופשיים וללא בושה.

בנים ומועדוני חשפנות

בנים ומועדוני חשפנות
פורסם לפני 4452 ימים     מאת נטלי_     סה"כ תגובות: 3     תגובה אחרונה לפני: 4445 ימים

תמיד כשאני כבר לא יודעת מה לעשות, אני מגיעה לכתוב פה, כנראה שזה באמת עוזר לי.
מה שאני הכי לא מבינה זה שאם הכול בסדר אז למה זה כל כך קשה לי?
אני אתחיל מההתחלה:
*חבר שלי מספר לי שחברים שלו מתכננים ללכת למועדון חשפנות, אני לא מתלהבת מהרעיון ואחרי מחשבה קצרה אני אומרת לו שזה בסדר, ושאם הוא רוצה אז שיהנה. והוא דואג להגיד שהוא לא כל כך רוצה ללכת אז לא בטוח שהוא ילך. עד כאן הכול בסדר..
* אבא שלי מזמין אותו לארוחת ערב שמתנגשת במועדון, מכיוון שהוא עוד לא החליט אם הוא הולך אני מזמינה אותו לבוא והוא אומר שיחשוב על זה
* הוא אומר לי אחרי התלבטויות רבות שהוא יבוא אלי(הערת סוגרים- אני החלטתי שאין לי בעיה שהוא ילך, ואני סומכת עליו שלא יקרה כלום, אבל משום מה הוא מרגיש שזה לא בסדר אם הוא ילך ומרגיש קצת אשם ובגלל זה מחליט בסוף לבוא אלי), ואולי זאת רק אני אבל זה נשמע בקול שלו שהוא די מתבאס מלבוא אלי ולא ללכת למועדון, ואני מקבלת הרגשה שהוא החליט לבוא אלי כי זאת ההחלטה "הנכונה". אז כמובן אני מסבירה לו שאם הוא רוצה שילך, וזה בסדר גמור ואנחנו ניפגש פעם אחרת, אבל כמה כבר אפשר להתעקש שהוא רוצה ללכת הרי זאת החלטה שלו.
* חבר שלו מתקשר אליו ואומר לו שביטלו את המועדון ובמקום עושים על האש מסיבה לחבר הכי טוב שלו לפני הגיוס, אז כמובן שהוא מבטל איתי ואומר להם שהוא בא (יש לי הרגשה שאולי הוא המציא את זה רק כדי ללכת למועדון הזה, אבל יחד עם זה יש לי הרגשה שזה כבר פרנויה שלי)
* הוא אומר לי שהוא לא יודע מה הם תיכננו אחרי העל האש, אבל שהם יהיו ביחד כל הלילה (תיכננו משהו ולא אמרו לו? או תיכננו משהו והוא לא כל כך רוצה לומר לי?)
ויום אחרי הוא אומר שהחבר שלו רוצה עוד ללכת למועדון הזה, אז הוא לא יודע מה יקרה.
* כמובן שבשלב הזה אני יודעת מה הולך לקרות, אבל מתחבטת בעצמי בחשבה 'למה הוא פשוט לא אמר לי, הוא יודע שלא מפריע לי שהוא ילך' או 'אם הוא מרגיש שזה לא בסדר ללכת למה הוא הולך'. ואתמול בערב כשהם יצאו, ידעתי מה הולך לקרות ופתאום תפסה אותי הרגשה נוראית ואז בחמש בבוקר קיבלתי סמס "את יכולה להיות גאה בי", וזה כבר הטריף אותי, גאה בו שמה? שלא בגד בי? הרי הוא הלך לשם בלי להגיד לי במפורש, ואחרי שאמר שהוא לא רוצה ללכת, ואחרי שנתן לי הרגשה די ברורה שהוא מרגיש שזה לא בסדר שהוא ילך.
* והיום כבר איבדתי כל הבנה שיש, הוא מספר לי כמו עם פינצטה, בעדינות ובזהירות עם המילים שהם הלכו לשם, בלי להזכיר את זה במפורש, רק אמר שזה היה יקר ואת שם המועדון. ומאותו רגע אני לא יודעת מה קרה, כאילו משהו נשבר אצלי, ומה שאני הכי לא מבינה זה למה זה כל כך מפריע לי, הרי בסוף הוא סיפר לי שהוא הלך, הוא לא שיקר לי לגמרי, רק לא סיפר את כל האמת. אני פשוט לא מבינה הוא פחד להגיד לי? הוא הרגיש שזאת בגידה ללכת ובכל זאת הלך? הוא פחד שאם ילך הוא יבגוד בי ובכל זאת הסתכן והלך? או למה זה שהצהיר שהוא רוצה מערכת יחסים שמבוססת על כנות ותיקשורת הלך מסביב לאמת כדי שאני אדע מה קורה בלי להגיד לי, נתן לי הרגשה כאילו אני לא אמורה לדעת שהוא שם, כאילו זה לא בסדר. וזה מה שהכי משגע אותי, הרי אמרתי שזה בסדר שהוא ילך אז למה פתאום זה כזה לא בסדר?
אני מודה, בהתחלה לא אהבתי את הרעיון, הרי יש לו אותי מה הוא צריך אותן, ובכללי בתור אובייקטיבית אני לא אוהבת את הרעיון של חשפנות זה נראה לי נורא. אבל אז אמרו לי שלראות את זה הוא יכול גם בסרטים, תמונות, ואם הוא רוצה לבגוד בי הוא לא צריך מועדון חשפנות כדי לעשות את זה.
אני חושבת שאני בעיקר כותבת פה כי אני כבר לא מבינה כלום, מה כל כך דבר אותי, האם זה הגיוני? או שזה הפחד שלי שיבגדו בי שוב? או אולי אני מחפשת לצאת פגועה? אבל בעיקר למה ככל שאני מנסה אני לא מצליחה להבין מה כל כך פוגע בי ולמה, אני מתקשרת כדי להגיד לילה טוב כי אני באמת אוהבת אותו אבל איך שאני שומעת את הקול שלו אני מתחילה לבכות.
כתבתי די הרבה, ואני באמת מקווה שמישהו יעז לקרוא את הכול ואפילו לנסות לתת רעיון, כי באמת שאני כבר שוקעת ממחשבות

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
מדריך: מחלות מין: מניעה, גילוי וטיפול.

23/2/2010
הרפס - הדבקה, מניעת הדבקה, וההשפעה שלו על קשר זוגי.
פירוט חשוב לגבי הרפס - הדבקה, מניעת הדבקה, וההשפעה שלו על קשר זוגי.
23/2/2010
האם הגודל קובע? - הכל על גודל איבר המין הגברי...
מהו בעצם איבר המין הגברי, איך הוא עובד, ממה הוא מורכב, ומה המטרה? מה עושה מי שיש לו איבר מין קטן? האם זה יגדל? האם זה משנה? האם הגודל קובע והאם בנות באמת מחפשות בנים עם זין גדול? כל התשובות לכל השאלות אלו ואחרות, במאמר שלפניכם
20/12/2008
מדריך לארון התרופות הביתי - לגזור ולשמור
המדריך עוסק בעיקר באופן אחסון תרופות בבית (היכן מאחסנים אותן וכיצד) ותקופות אחסון מומלצות (לכל תרופה תאריך תפוגה משלה, שמתקצר מרגע פתיחתה) ונותן לנו כלים שימושיים מאוד שמטרתם למנוע מאיתנו לאחסן וליטול בטעות תרופות שהתקלקלו (ובכך להימנע מהרעלות) ולמנוע מאיתנו להיתקע בלי תרופה כשאנחנו באמת צריכים אותה (אם למשל חשבנו שיש לנו תרופה שאנחנו צריכים ובסוף מסתבר שתאריך התפוגה שלה חלף או שבכלל אין לנו אותה).
23/2/2010
"הֶיֶה נכון" לא רק בצופים - מדריך עזרה ראשונה
מחקרים מראים שניתן היה למנוע הרבה מאוד מקרי מוות פתאומיים, לו הציבור היה יודע להעניק עזרה ראשונה במקרים דחופים והיה מחונך להעניק אותה. אז... האם אתם יודעים מה לעשות כשמישהו לידכם מתעלף או אפילו חוטף התקף לב חס וחלילה? מה לעשות כשחולה סוכרת נכנס להתקף? האם אתם יודעים לטפל במקרי חנק ובכוויות?
23/2/2010

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0938)