שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהסקס נוער
הקהילה הכי טובה ברשת, לדיונים, שאלות, בקשות ורעיונות בקשר לסקס, אהבה, יחסים, זוגיות וכל מה שנוגע לכך - תרגישו חופשיים וללא בושה.

חדשות רעות וטובות בעניין האיידס / 29 נוב' 2010


חדשות רעות וטובות בעניין האיידס / 29 נוב' 2010
פורסם לפני 4437 ימים     מאת MAGOZ     סה"כ תגובות: 1     תגובה אחרונה לפני: 4293 ימים

החדשות הרעות: 35% מחולי האיידס מתגלים בשלב מאוחר. קבוצות הסיכון הן:
נשים, מי שלא נולד בישראל, רקע של מחלה פסיכיאטרית, רמת השכלה נמוכה והטרוסקסואליות, גברים המקיימים יחסי מין עם גברים, אנשים המשתמשים בסמים (בהזרקה או בדרך אחרת), אנשים שהיו כלואים בבית סוהר, אנשים שהגיעו ממדינה בה שכיחות איידס גבוהה יחסית (אפריקה, אוקראינה, דרום מזרח אסיה), ואנשים שקיימו יחסי מין לא מוגנים עם מישהו מאחת הקבוצות הקודמות.

החדשות הטובות: לרגל יום האיידס הבינלאומי שיחול ביום ג' (1.12.09) תערוך המרפאה למחלות מין בשיבא יום בדיקות, במסגרתו כל האחיות והרופאים במרפאה יקדישו את זמנם לעשיית בדיקות ולייעוץ אישי והסברה לבאים למרפאה. בדיקות האיידס הינן ללא תשלום והבדיקות למחלות אחרות המועברות במגע מיני ייעשו בתשלום מופחת או בחינם. המרפאה תהיה פתוחה בין השעות 16:30-8:30.

לינק לידיעה המלאה באתר חדשות מחלקה ראשונה

תוקן על ידי MAGOZ 22/4/2010 21:48

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריךמאמרי הקהילה
מדריך: מחלות מין: מניעה, גילוי וטיפול.

23/2/2010
הרפס - הדבקה, מניעת הדבקה, וההשפעה שלו על קשר זוגי.
פירוט חשוב לגבי הרפס - הדבקה, מניעת הדבקה, וההשפעה שלו על קשר זוגי.
23/2/2010
האם הגודל קובע? - הכל על גודל איבר המין הגברי...
מהו בעצם איבר המין הגברי, איך הוא עובד, ממה הוא מורכב, ומה המטרה? מה עושה מי שיש לו איבר מין קטן? האם זה יגדל? האם זה משנה? האם הגודל קובע והאם בנות באמת מחפשות בנים עם זין גדול? כל התשובות לכל השאלות אלו ואחרות, במאמר שלפניכם
20/12/2008
מדריך לארון התרופות הביתי - לגזור ולשמור
המדריך עוסק בעיקר באופן אחסון תרופות בבית (היכן מאחסנים אותן וכיצד) ותקופות אחסון מומלצות (לכל תרופה תאריך תפוגה משלה, שמתקצר מרגע פתיחתה) ונותן לנו כלים שימושיים מאוד שמטרתם למנוע מאיתנו לאחסן וליטול בטעות תרופות שהתקלקלו (ובכך להימנע מהרעלות) ולמנוע מאיתנו להיתקע בלי תרופה כשאנחנו באמת צריכים אותה (אם למשל חשבנו שיש לנו תרופה שאנחנו צריכים ובסוף מסתבר שתאריך התפוגה שלה חלף או שבכלל אין לנו אותה).
23/2/2010
"הֶיֶה נכון" לא רק בצופים - מדריך עזרה ראשונה
מחקרים מראים שניתן היה למנוע הרבה מאוד מקרי מוות פתאומיים, לו הציבור היה יודע להעניק עזרה ראשונה במקרים דחופים והיה מחונך להעניק אותה. אז... האם אתם יודעים מה לעשות כשמישהו לידכם מתעלף או אפילו חוטף התקף לב חס וחלילה? מה לעשות כשחולה סוכרת נכנס להתקף? האם אתם יודעים לטפל במקרי חנק ובכוויות?
23/2/2010המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0625)