שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהסקס נוער
הקהילה הכי טובה ברשת, לדיונים, שאלות, בקשות ורעיונות בקשר לסקס, אהבה, יחסים, זוגיות וכל מה שנוגע לכך - תרגישו חופשיים וללא בושה.

ידיעות אקטואליות על מחלות מין / 13 בינואר 2010


ידיעות אקטואליות על מחלות מין / 13 בינואר 2010
פורסם לפני 4391 ימים     מאת MAGOZ     סה"כ תגובות: 1     תגובה אחרונה לפני: 4293 ימים

כתבה ראשונה

פפילומה-וירוס זה וירוס שחלק מהגרסאות שלו גורמות לסרטן במערכת המין הנשית, בעיקר סרטן צוואר הרחם (החלק שמחבר בין הרחם לנרתיק). הוירוס הזה מועבר ישירות במגע בין עורו של הגבר הנושא הוירוס לבין הריריות של מערכת המין הנשית, כלומר - בעת יחסי מין.

כדי לאתר מחלות שונות בצוואר הרחם, מבצעים בדיקה שנקראת 'פאפ סמיר' שמטרתה לאסוף חלקי ריקמה מצוואר הרחם בהליך קצר ופשוט מאוד בכמה דקות אצל הגינקולוג במסגרת בדיקה שגרתית.

בבדיקה הזו מחפשים בין היתר את הוירוס הזה מאז שנתגלה שהוא די נפוץ באוכלוסייה וגורם להופעת סרטן כ-20 שנה לאחר ההדבקה והוא גורם מאוד נפוץ לסוג הזה של הסרטן.

את הבדיקה מומלץ לבצע אחת לשנה, ואחת לשלוש שנים אם שלוש בדיקות אחרונות יצאו תקינות. מידע מפורט יותר תוכלו למצוא בכתבה הבאה:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3829297,00.html

כתבה שניה
"שנים רבות טענו מחקרים שהניתוח הכי שכיח בעולם מונע גם מחלות רבות, אולם מחקר חדש המסכם את הממצאים המדעיים מהשנים האחרונות מגלה כי אין די עדויות לכך שברית-מילה מונעת מחלות מין, סרטן פין, דלקות דרכי שתן או איידס. עורך המחקר: לעורלה דווקא יש תפקיד במחסום נגד הדבקה"

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3833583,00.html

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריךמאמרי הקהילה
מדריך: מחלות מין: מניעה, גילוי וטיפול.

23/2/2010
הרפס - הדבקה, מניעת הדבקה, וההשפעה שלו על קשר זוגי.
פירוט חשוב לגבי הרפס - הדבקה, מניעת הדבקה, וההשפעה שלו על קשר זוגי.
23/2/2010
האם הגודל קובע? - הכל על גודל איבר המין הגברי...
מהו בעצם איבר המין הגברי, איך הוא עובד, ממה הוא מורכב, ומה המטרה? מה עושה מי שיש לו איבר מין קטן? האם זה יגדל? האם זה משנה? האם הגודל קובע והאם בנות באמת מחפשות בנים עם זין גדול? כל התשובות לכל השאלות אלו ואחרות, במאמר שלפניכם
20/12/2008
מדריך לארון התרופות הביתי - לגזור ולשמור
המדריך עוסק בעיקר באופן אחסון תרופות בבית (היכן מאחסנים אותן וכיצד) ותקופות אחסון מומלצות (לכל תרופה תאריך תפוגה משלה, שמתקצר מרגע פתיחתה) ונותן לנו כלים שימושיים מאוד שמטרתם למנוע מאיתנו לאחסן וליטול בטעות תרופות שהתקלקלו (ובכך להימנע מהרעלות) ולמנוע מאיתנו להיתקע בלי תרופה כשאנחנו באמת צריכים אותה (אם למשל חשבנו שיש לנו תרופה שאנחנו צריכים ובסוף מסתבר שתאריך התפוגה שלה חלף או שבכלל אין לנו אותה).
23/2/2010
"הֶיֶה נכון" לא רק בצופים - מדריך עזרה ראשונה
מחקרים מראים שניתן היה למנוע הרבה מאוד מקרי מוות פתאומיים, לו הציבור היה יודע להעניק עזרה ראשונה במקרים דחופים והיה מחונך להעניק אותה. אז... האם אתם יודעים מה לעשות כשמישהו לידכם מתעלף או אפילו חוטף התקף לב חס וחלילה? מה לעשות כשחולה סוכרת נכנס להתקף? האם אתם יודעים לטפל במקרי חנק ובכוויות?
23/2/2010המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0781)