שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

סקס נוער
הקהילה הכי טובה ברשת, לדיונים, שאלות, בקשות ורעיונות בקשר לסקס, אהבה, יחסים, זוגיות וכל מה שנוגע לכך - תרגישו חופשיים וללא בושה.

‫או שיורד לי או שאני לא שולט על הגמירה

‫או שיורד לי או שאני לא שולט על הגמירה
פורסם לפני 4202 ימים     מאת zioni     סה"כ תגובות: 3     תגובה אחרונה לפני: 4202 ימים

אני(בן 17) וחברה שלי(בקרוב 16) ביחד כבר 4 חודשים, אני אדם מאוד בררני בבנות ובוחר רק את המובחרות ונדיר שאני מאוהב למרות שקיימתי יחסיי מין עם הרבה בנות לפנייה, אך בה אני מאוהב מעל הראש.
לאחרונה התחלנו לקיים יחסיי מין(עם קונדום כרגע למקרה שזה משנה) בפעמים הראשונות מבחינת התיפקוד שלי הכל הלך חלק חוץ מזה שהיא לא יכלה לגמור בניגוד לרוב הבנות שהייתי איתן עד כה..
אחר כך החלטנו להוסיף קצת פלפל וקניתי טבעת רוטטת שיושבת על האיבר ומגרה את הדגדגן, היא אמרה לי שככה היא תוכל לגמור, המשכנו בשלנו לי היה נעים ולה היה נעים, ואז הרגשתי שאני מתחיל לגמור נעצרתי אבל משום מה התחושה המשיכה כמה שהיא אמרה לא ושאני ניסיתי להתאפק זה פשוט המשיך לו מעצמו, אני חושש שהטבעת קשורה לזה ויש לציין שבאותו היום הרגשתי לא טוב(בחילות וחולשות) וגם בזמן האקט המיני לפעמים הרגשתי בחילה אך לא סיפרתי לה מחשש שזה יפגע בה, יכול ליהיות שזה קשור לגמירה הבלתי נשלטת?
חברה שלי קיבלה את זה באופן מאוד לא יפה התעצבנה עליי בטענה שאני גרוע במיטה וחסר שליטה, מכיוון שהייתי עם הרבה מאוד בנות לפנייה ובדרך כלל התלהבו ממני והכל היה טוב ומשום-מה דוקא עם חברה שלי קורה לי כזה מצב מביך הרגשתי מאוד רע עם עצמי מתוסכל ומבולבל, התגובות שלה גרמו לי לתחושת תסכול שבחיי לא הרגשתי, ולא רציתי בכלל להסתכל עלייה..|חבול|
בקיצור הבלגנו וניסינו למחרת שוב, הפעם צצה בעיה חדשה, בהתחלה עמד כמו פלדה, ואז התחיל לרדת, בעיקר כל שינוי תנוחה, מה שגם גרר פרצופים והערות מביכות מבת הזוג, ותחושת בלבול תסכול והשפלה, מה שהמשיך את הבעיה בין היתר, מקרה כזה שהתחיל לרדת לי לא כולל הפעם הזאת קרה עוד פעמיים אחריי ובפעם האחרונה ירד העמדתי אותו קצת לבד(משגם גרר פרצופים משפילים כמובן) וגמרתי כשבקושי עומד לי, יש לציין שבכל אותם הימים אני מרגיש לא טוב ואם כמה שאני מאוהב בה וכמה שהיא עושה לי את זה אני רואה אותה כל יום ערומה ויש לי תחושה שזה מתחיל ליהיות בשבילי סתמי, זה לא שיורד לי ממנה כי מושכת אותי כמו שאף בחורה לא משכה רק יורד לי יותר בקלות כשאני רואה אותה כל יום כל היום ערומה כי זה ניהיה לי רגיל מידיי למרות שזה עדיין עושה לי פרפים בבטן ומרגש אותי, אבל אם אני לא רואה אותה כמה זמן ואז אני רואה אותה ערומה אני מתחרפן והדגל מורם לקצה התורן...
בקיצור לגביי כל הבעיות שהיו לי לאחרונה והסיבות שרשמתי, מה אתם חושבים? מה ההמלצות?
תעזרו לי בבקשה אני מיואש!

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
מדריך: מחלות מין: מניעה, גילוי וטיפול.

23/2/2010
הרפס - הדבקה, מניעת הדבקה, וההשפעה שלו על קשר זוגי.
פירוט חשוב לגבי הרפס - הדבקה, מניעת הדבקה, וההשפעה שלו על קשר זוגי.
23/2/2010
האם הגודל קובע? - הכל על גודל איבר המין הגברי...
מהו בעצם איבר המין הגברי, איך הוא עובד, ממה הוא מורכב, ומה המטרה? מה עושה מי שיש לו איבר מין קטן? האם זה יגדל? האם זה משנה? האם הגודל קובע והאם בנות באמת מחפשות בנים עם זין גדול? כל התשובות לכל השאלות אלו ואחרות, במאמר שלפניכם
20/12/2008
מדריך לארון התרופות הביתי - לגזור ולשמור
המדריך עוסק בעיקר באופן אחסון תרופות בבית (היכן מאחסנים אותן וכיצד) ותקופות אחסון מומלצות (לכל תרופה תאריך תפוגה משלה, שמתקצר מרגע פתיחתה) ונותן לנו כלים שימושיים מאוד שמטרתם למנוע מאיתנו לאחסן וליטול בטעות תרופות שהתקלקלו (ובכך להימנע מהרעלות) ולמנוע מאיתנו להיתקע בלי תרופה כשאנחנו באמת צריכים אותה (אם למשל חשבנו שיש לנו תרופה שאנחנו צריכים ובסוף מסתבר שתאריך התפוגה שלה חלף או שבכלל אין לנו אותה).
23/2/2010
"הֶיֶה נכון" לא רק בצופים - מדריך עזרה ראשונה
מחקרים מראים שניתן היה למנוע הרבה מאוד מקרי מוות פתאומיים, לו הציבור היה יודע להעניק עזרה ראשונה במקרים דחופים והיה מחונך להעניק אותה. אז... האם אתם יודעים מה לעשות כשמישהו לידכם מתעלף או אפילו חוטף התקף לב חס וחלילה? מה לעשות כשחולה סוכרת נכנס להתקף? האם אתם יודעים לטפל במקרי חנק ובכוויות?
23/2/2010

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0615)