שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהסקס נוער
הקהילה הכי טובה ברשת, לדיונים, שאלות, בקשות ורעיונות בקשר לסקס, אהבה, יחסים, זוגיות וכל מה שנוגע לכך - תרגישו חופשיים וללא בושה.

חדש ב"הדסה": קורס למיניות בריאה לנוער / 21.04.10


חדש ב"הדסה": קורס למיניות בריאה לנוער / 21.04.10
פורסם לפני 4293 ימים     מאת MAGOZ     סה"כ תגובות: 2     תגובה אחרונה לפני: 4268 ימים

שיתוף פעולה ייחודי בין מחלקת נשים ויולדות בבית החולים הדסה הר הצופים בירושלים לבין תלמידי תיכון באיזור הביא לפתיחתו של קורס ליחסי מין בריאים בגיל ההתבגרות.
התלמידים הראשונים שיגיעו למרכז הרפואי יהיו מתיכון הראל במבשרת ציון.

בין הנושאים: מבנה ותפקוד מערכת המין של האישה והגבר, בריאות מינית - מחלות מין ומניעתן, שיטות למניעת הריון, הריון לא רצוי, חיזוק תהליך קבלת החלטות, סוגיות שכיחות בהתנהגות המינית, גישה ליחסים אלימים בין בני זוג ומקורות מידע והשפעתם.

הנושאים יועברו על ידי רופאי מחלקת נשים ויולדות בהדסה, יחד עם השירות הסוציאלי ומומחית לתקשורת בין-אישית בבית החולים.

לידיעה המלאה ב-NRGמעריב.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריךמאמרי הקהילה
מדריך: מחלות מין: מניעה, גילוי וטיפול.

23/2/2010
הרפס - הדבקה, מניעת הדבקה, וההשפעה שלו על קשר זוגי.
פירוט חשוב לגבי הרפס - הדבקה, מניעת הדבקה, וההשפעה שלו על קשר זוגי.
23/2/2010
האם הגודל קובע? - הכל על גודל איבר המין הגברי...
מהו בעצם איבר המין הגברי, איך הוא עובד, ממה הוא מורכב, ומה המטרה? מה עושה מי שיש לו איבר מין קטן? האם זה יגדל? האם זה משנה? האם הגודל קובע והאם בנות באמת מחפשות בנים עם זין גדול? כל התשובות לכל השאלות אלו ואחרות, במאמר שלפניכם
20/12/2008
מדריך לארון התרופות הביתי - לגזור ולשמור
המדריך עוסק בעיקר באופן אחסון תרופות בבית (היכן מאחסנים אותן וכיצד) ותקופות אחסון מומלצות (לכל תרופה תאריך תפוגה משלה, שמתקצר מרגע פתיחתה) ונותן לנו כלים שימושיים מאוד שמטרתם למנוע מאיתנו לאחסן וליטול בטעות תרופות שהתקלקלו (ובכך להימנע מהרעלות) ולמנוע מאיתנו להיתקע בלי תרופה כשאנחנו באמת צריכים אותה (אם למשל חשבנו שיש לנו תרופה שאנחנו צריכים ובסוף מסתבר שתאריך התפוגה שלה חלף או שבכלל אין לנו אותה).
23/2/2010
"הֶיֶה נכון" לא רק בצופים - מדריך עזרה ראשונה
מחקרים מראים שניתן היה למנוע הרבה מאוד מקרי מוות פתאומיים, לו הציבור היה יודע להעניק עזרה ראשונה במקרים דחופים והיה מחונך להעניק אותה. אז... האם אתם יודעים מה לעשות כשמישהו לידכם מתעלף או אפילו חוטף התקף לב חס וחלילה? מה לעשות כשחולה סוכרת נכנס להתקף? האם אתם יודעים לטפל במקרי חנק ובכוויות?
23/2/2010המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0625)