שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהסקס נוער
הקהילה הכי טובה ברשת, לדיונים, שאלות, בקשות ורעיונות בקשר לסקס, אהבה, יחסים, זוגיות וכל מה שנוגע לכך - תרגישו חופשיים וללא בושה.

דאגה בחיפה: נערות מקיימות יחסים ללא אמצעי מניעה


דאגה בחיפה: נערות מקיימות יחסים ללא אמצעי מניעה
פורסם לפני 4292 ימים     מאת MAGOZ     סה"כ תגובות: 2     תגובה אחרונה לפני: 4268 ימים

לאחרונה חלה עלייה מדאיגה בקיום יחסי מין בקרב ילדות בנות 14-13 באיזור חיפה והקריות. את מימדי התופעה חשפה מרפאת שיר"ן (שירות ייעוצי לנוער) של שירותי בריאות כללית בחיפה והקריות.

למרפאה מגיעות נערות צעירות, שטרם הגיעו לבשלות רגשית ופסיכולוגית, ומספרות כי למרות קיום יחסי המין, הן אינן נוטלות אמצעי מניעה ולא שומרות מפני הידבקות במחלות מין.

לדברי ד"ר פרידמן, "נערות בגיל כזה אינן צריכות לקיים יחסי מין. אמנם הן נראות
ומתנהגות כמו בנות 17-16, אך גם אם הן יכולות לעשות זאת מינית, זה לא אומר שהן יכולות פסיכולוגית. הן חושבות שאם יקיימו יחסי מין עם בן הזוג שלהן, זה יצביע על כך שהן אוהבות אותו, וכך יזכו באהבתו. בעיניהן סקס שווה לאהבה ואהבה שווה לסקס. מאוד מצער שזו הגישה שלהן".

לינק לידיעה המלאה ב-NRGמעריב

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריךמאמרי הקהילה
מדריך: מחלות מין: מניעה, גילוי וטיפול.

23/2/2010
הרפס - הדבקה, מניעת הדבקה, וההשפעה שלו על קשר זוגי.
פירוט חשוב לגבי הרפס - הדבקה, מניעת הדבקה, וההשפעה שלו על קשר זוגי.
23/2/2010
האם הגודל קובע? - הכל על גודל איבר המין הגברי...
מהו בעצם איבר המין הגברי, איך הוא עובד, ממה הוא מורכב, ומה המטרה? מה עושה מי שיש לו איבר מין קטן? האם זה יגדל? האם זה משנה? האם הגודל קובע והאם בנות באמת מחפשות בנים עם זין גדול? כל התשובות לכל השאלות אלו ואחרות, במאמר שלפניכם
20/12/2008
מדריך לארון התרופות הביתי - לגזור ולשמור
המדריך עוסק בעיקר באופן אחסון תרופות בבית (היכן מאחסנים אותן וכיצד) ותקופות אחסון מומלצות (לכל תרופה תאריך תפוגה משלה, שמתקצר מרגע פתיחתה) ונותן לנו כלים שימושיים מאוד שמטרתם למנוע מאיתנו לאחסן וליטול בטעות תרופות שהתקלקלו (ובכך להימנע מהרעלות) ולמנוע מאיתנו להיתקע בלי תרופה כשאנחנו באמת צריכים אותה (אם למשל חשבנו שיש לנו תרופה שאנחנו צריכים ובסוף מסתבר שתאריך התפוגה שלה חלף או שבכלל אין לנו אותה).
23/2/2010
"הֶיֶה נכון" לא רק בצופים - מדריך עזרה ראשונה
מחקרים מראים שניתן היה למנוע הרבה מאוד מקרי מוות פתאומיים, לו הציבור היה יודע להעניק עזרה ראשונה במקרים דחופים והיה מחונך להעניק אותה. אז... האם אתם יודעים מה לעשות כשמישהו לידכם מתעלף או אפילו חוטף התקף לב חס וחלילה? מה לעשות כשחולה סוכרת נכנס להתקף? האם אתם יודעים לטפל במקרי חנק ובכוויות?
23/2/2010המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0625)