שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהסקס נוער
הקהילה הכי טובה ברשת, לדיונים, שאלות, בקשות ורעיונות בקשר לסקס, אהבה, יחסים, זוגיות וכל מה שנוגע לכך - תרגישו חופשיים וללא בושה.

מדריך: מין אנאלי - מה זה ואיך עושים את זה?


מדריך: מין אנאלי - מה זה ואיך עושים את זה?
פורסם לפני 4062 ימים     מאת MAGOZ     אין תגובות    

ההגדרה הבסיסית והפשטנית ביותר למין אנאלי היא החדרה של איבר המין הזכרי (פין, זין) אל תוך פי הטבעת של בן או בת הזוג ("חור התחת"). זו ההגדרה הרזה ביותר למין אנאלי, ויש כאלה שמחשיבים גם החדרה של אביזרי מין לפי הטבעת במסגרת יחסי המין, כמין אנאלי. יש כאלה שמחשיבים גם החדרה של אצבעות לפי הטבעת, כמין אנאלי.

מכיוון שרוב האנשים מתייחסים למין אנאלי כאל חדירה של איבר מין זכרי אל פי הטבעת, ההתייחסות במדריך תהיה להחדרה של איבר מין או של אביזר מין דמוי איבר מין מבחינת מאפייניו הטכניים (בין אם איבר מין המחקה איבר מין במלואו ובין אם אביזרים כגון תקע אנאלי, הלוא הוא ה"באט פלאג").

לתשומת ליבכם: המדריך מתייחס אך ורק למעשים שנעשים בהסכמה של שני הצדדים תוך התחשבות ומתן כבוד הדדי.

אז נתחיל...

פי הטבעת הוא איבר שמבחינה פיזיולוגית לא מותאם להחדרה של דבר. התנועה הפריסטלטית של המעיים בכיוון כלפי פי הטבעת ביחד עם ההידוק החזק של שרירי פי הטבעת וביחד עם העובדה שהמעיים לא מפרישים חומר סיכה (שכן אינם מיועדים להחדרה של דבר), הם אלה שלא מאפשרים חדירה קלה "על יבש". כמו-כן, חשוב לזכור שהמעיים הם איבר עשיר מאוד בכלי דם על כל פני השטח שלהם (כדי לייעל ספיגת מים וחומרים שונים מהמזון שעובר בהם במהלך העיכול) והם מאוד מאוד עדינים (נקרעים בקלות יחסית).

מכיוון שכך, עוד לפני כל ניסיון להחדרה של משהו לפי הטבעת (גם אם זה עצם דק כגון זרת) חשוב מאוד להשתמש בחומר סיכה. חומר הסיכה צריך להיות על בסיס מים וחשוב מאוד שתשתמשו בקונדום כהגנה מפני מחלות. בפעמים הראשונות הקונדום עוזר בגלל החלקלקות של הלייטקס שממנו הקונדום עשוי, אבל זה לא מספיק, עדין חייבים שימוש בחומר סיכה. חומר הסיכה חייב להיות על בסיס מים גם כדי לשמור על הרירית בפי הטבעת וגם כדי לשמור על החומר שממנו עשוי הקונדום (חומר סיכה על בסיס שמן הורס את הלייטקס). אם מישהו מכם אלרגי ללייטקס (בין אם הצד החודר ובין אם הצד הנחדר), תקנו קונדומים שעשויים מחומר חלופי (מצויין על גבי האריזה. אם אתם לא מצליחים למצוא - שאלו את הרוקח). חומר הסיכה המומלץ ברוב המקרים הוא KY GEL וניתן לקנות אותו בכל בית מרקחת (פשוט תקנו אותו ביחד עם הקונדומים).

המעיים לכל אורכם מכילים שכבה של סיבי שריר שמתכווצים באופן סדרתי כדי להביא את המעיים לתנועה שנקראת תנועה פריסטלטית. התנועה היא חד כיוונית לכיוון היציאה בלבד, ושרירי פי הטבעת ("חור התחת") מונעים מהצואה לצאת באופן ספונטני. שרירים פי הטבעת הם שרירים חזקים יחסית שמטרתם למנוע כניסה של עצמים בכיוון ההפוך וכן למנוע יציאה ספונטנית, בלתי רצונית, של צואה. מסיבה זו, חומר סיכה לבדו לא מספיק. חומר סיכה הוא דבר שעוזר מאוד ורצוי להשתמש בו כדי להקטין את החיכוך, כדי להגן על הרירית העדינה, אבל צריך גם להרגיל את שרירי הפי הטבעת להרפייה שתאפשר חדירה ולכן בנוסף לשימוש נדיב בחומר סיכה, חשוב לתרגל את החדירה באופן הדרגתי כדי להרגיל את פי הטבעת לזה. בד"כ מתחילים מאצבע משומנת (עם אותו חומר סיכה, כאמור כדי להגן על הרירית של פי הטבעת), כשמתרגלים מוסיפים עוד אצבע וכך הלאה עד שמגיעים למצב שמרגישים שאפשר להחדיר את איבר המין. חשוב להזכיר שחייבים לגזור את הציפורניים טרם החדרת האצבעות משום שהרירית בפי הטבעת נפצעת בקלות רבה. חשוב גם לציין שהתהליך צריך להיות באיטיות ובעדינות מכיוון שהרירית עדינה מאוד.

בפעמים הראשונות, תנסו החדרה של אצבע בלבד (כפי שכבר ציינתי - לגזוז ציפורניים ולהשתמש גם בחומר סיכה). כשזה יהפוך ליותר קל, תוכלו לנסות החדרה של אצבע אחת ואחריה עוד אחת, וכך הלאה, עד שתגיעו לעובי של איבר מין. אם הצד הנחדר חש כאב כלשהו או אי נוחות כלשהי שבגינם ברצונו להפסיק, יש להפסיק מייד. יש אנשים שזה בא להם יותר בקלות ואחרי פעם-פעמיים זה מצליח להם בקלות יחסית, יש כאלה שזה לוקח להם הרבה יותר נסיונות. כל אחד עם הקצב שלו, אז אין מה למהר.

בזמן שאתם מנסים, קחו את הזמן שלכם ותהיו רגועים. חשוב שתהיו רגועים ולא לחוצים "לעשות את זה כבר" מכיוון שלחץ גורם לפעילות פריסטלטית גבוהה יותר של המעיים ושרירי פי הטבעת מתכווצים חזק יותר וזה מקשה על החדירה.

בעניין הגיינה ומניעת מחלות:
מעבר לשימוש בקונדום, חשוב לזכור שכל מה שנוגע בפי הטבעת - בין אם זה איבר מין, קונדום, אצבע או כל עצם אחר - לאחר מכן אל תגעו בו בשום פנים ואופן עם הלשון, כדי למנוע העברת מחלות שונות (בייחוד של חיידקים צואתיים) בין פי הטבעת לחלל הפה.
אם אתם מבצעים גם רימינג (ליקוק של פי הטבעת), חשוב שתוודאו קודם לכן ששניכם אנשים בריאים עם מערכת חיסונית תקינה ושומרים על הגיינת פי הטבעת ועל הגיינת פה מקסימליות.
בנוסף לכך, כדי להמנע ממגע ישיר עם צואה, מומלץ לא לקיים את יחסי המין האנאליים ישירות אחרי הטלת צואה אלא לחכות כמה שעות (וכמובן שאחרי הטלת צואה לוודא ניקוי טוב של פי הטבעת). יש כאלה שממליצים אפילו לעשות חוקן טרם קיום יחסי מין אנאלים, לי אישית זה נראה קצת מוגזם.

אזהרה בטיחותית חשובה מאוד: מומלץ להתנסות דווקא עם אצבעות ולא עם עצמים זרים. מומלץ בחום להמנע מהתנסות עם עצמים זרים ובמיוחד לא עצמים קשיחים או חדים או כאלה שאינם מיועדים מלכתחילה לשמש כצעצועי מין להחדרה אנאלית ושאינכם מכירים אותם מספיק. היו לא מעט מקרים שאנשים באו לבתי חולים עם עצמים זרים תקועים בישבנם, לעיתים עד עומק מעיהם. קל מאוד להגיע למצב הזה, זה החלקה של רגע מבלי ששמים לב, ואילו הוצאה של עצמם תקוע כזה לעיתים קרובות מצריכה ניתוח מורכב ולעיתים אף כריתה של חלק מהמעי. גם לניתוח מוצלח יכולים להיות סיבוכים עד כדי נכות נכה ואף מוות.

כללי האצבע:
1. שימוש בקונדום כדי להגן על שני הצדדים מפני מחלות מין ומחלות נוספות.
2. שימוש בחומר סיכה על בסיס מים כדי להגן על הקונדום ועל רירית פי הטבעת העדינה.
3. מין אנאלי זה כמו נגינה על פסנתר - צריך תרגול וסבלנות. יש לנסות בהדרגה, באיטיות ובעדינות.
4. שמירת הגיינה: אין לגעת עם הלשון בשום דבר שנגע קודם לכן בפי הטבעת, ואין לגעת עם הלשון באצבעות שבאו במגע עם עצמים שנגעו בפי הטבעת.
5. שמירה על בטיחות: אין להשתמש בעצמים שלא תוכננו מראש כאביזרי מין אנאלים במיוחד למטרה זו.

בהצלחה.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריךמאמרי הקהילה
מדריך: מחלות מין: מניעה, גילוי וטיפול.

23/2/2010
הרפס - הדבקה, מניעת הדבקה, וההשפעה שלו על קשר זוגי.
פירוט חשוב לגבי הרפס - הדבקה, מניעת הדבקה, וההשפעה שלו על קשר זוגי.
23/2/2010
האם הגודל קובע? - הכל על גודל איבר המין הגברי...
מהו בעצם איבר המין הגברי, איך הוא עובד, ממה הוא מורכב, ומה המטרה? מה עושה מי שיש לו איבר מין קטן? האם זה יגדל? האם זה משנה? האם הגודל קובע והאם בנות באמת מחפשות בנים עם זין גדול? כל התשובות לכל השאלות אלו ואחרות, במאמר שלפניכם
20/12/2008
מדריך לארון התרופות הביתי - לגזור ולשמור
המדריך עוסק בעיקר באופן אחסון תרופות בבית (היכן מאחסנים אותן וכיצד) ותקופות אחסון מומלצות (לכל תרופה תאריך תפוגה משלה, שמתקצר מרגע פתיחתה) ונותן לנו כלים שימושיים מאוד שמטרתם למנוע מאיתנו לאחסן וליטול בטעות תרופות שהתקלקלו (ובכך להימנע מהרעלות) ולמנוע מאיתנו להיתקע בלי תרופה כשאנחנו באמת צריכים אותה (אם למשל חשבנו שיש לנו תרופה שאנחנו צריכים ובסוף מסתבר שתאריך התפוגה שלה חלף או שבכלל אין לנו אותה).
23/2/2010
"הֶיֶה נכון" לא רק בצופים - מדריך עזרה ראשונה
מחקרים מראים שניתן היה למנוע הרבה מאוד מקרי מוות פתאומיים, לו הציבור היה יודע להעניק עזרה ראשונה במקרים דחופים והיה מחונך להעניק אותה. אז... האם אתם יודעים מה לעשות כשמישהו לידכם מתעלף או אפילו חוטף התקף לב חס וחלילה? מה לעשות כשחולה סוכרת נכנס להתקף? האם אתם יודעים לטפל במקרי חנק ובכוויות?
23/2/2010המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0625)