שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

ביקורת אלבום/This Is The One/וואטדה היקארו

תו1ביקורת אלבום/This Is The One/וואטדה היקארותו1
פורסם לפני 4600 ימים     מאת Kiwi85     סה"כ תגובות: 12     תגובה אחרונה לפני: 4587 ימים

האלבום המצופה של וואטדה This Is The One יצא השבוע ב-14.3 ביפן. במאי הוא ישוחרר בארה"ב.
האלבום מורכב בשירים באנגלית בלבד, זהו האלבום השלישי של וואטדה שהוא כולו באנגלית.
האלבום הוא הראשון שלא זינק לראש הטבלאות מאז שהיא התפרסמה יכול להיות בגלל הסיבה שאין בו שירים ביפנית בכלל...
את הסינגל הראשון כבר שמעתי בחודש שעבר COME BACK TO ME ואני ממש אוהבת אותו למרות שהוא קיטשי ביותר... הקליפ מאוד מושקע, הם עשו לוואטדה מין מהפך אמריקאי והורידו לה את השם משפחה ככה שבאמריקה היא כנראה תהיה רק "וואטדה" וגם המהפך הפיזי שעשו לה די מורגש...
אני באופן אישי תמיד ממש אהבתי אותה כי היא הייתה אמיתית ולא ממוסחרת מדי בקליפים שלה וראו שמה שבאמת מעניין אותה זה המוזיקה אבל אמריקה זה אמריקה...
בכל אופן הנה הקליפ, השיר באמת יפה...

הלחן של וואטדה כמו תמיד מאוד מלודי ורך.. השירים בכולם די דומים אחד לשני בסגנון הבלאדי והרומנטי, המילים בעיקר מדברות על אהבה וכדומה.
נחמד לציין שהאנגלית של וואטדה מאוד טובה (פרט מאוד חשוב כשמדברים על יפנים ששרים באנגלית) לא שומעים בכלל מבטא או שיבושי מילים.
האלבום מכיל 3 גירסאות של הסינגל הראשון COME BACK TO ME-יותר מדי לפי דעתי, אני הייתי מסתפקת בגירסא השקטה ובגירסאת הדאנס.
בכלליות אני לא יכולה להגיד שהיה שיר שממש בלט בעייני הם כולם יפים ודומים אחד לשני אבל כנראה כשהסינגלים יתחילו להשתחרר אז יבלטו היותר מוצלחים...

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0469)