פורום אקטואליה
שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהפורום אקטואליה
פורום בנושאים אקטואלים שעל סדר היום הציבורי.

תקנון פורום אקטואליה.


29/1/2009

על מנת שלכולנו יהיה נעים לשהות בפורום , נשמח אם תשמרו על מספר כללים:

א. בבקשה, שפה נקייה. רובנו עברנו את גיל הגנון ואנחנו מסוגלים להעביר את המסרים שלנו גם ללא קריאות גנאי וקללות גם כלפי אנשים שאנחנו לא אוהבים/מחבבים/ לא מסכימים עם דעתם.

ב. שימוש במושגים שלקוחים מתוך השואה - כולל המושג - נאצים שנהפך לפופולרי משהו לאחרונה, מחוץ לשיח התרבותי. הודעות אשר יכילו מוטיביים שכאלו, פשוט ימחקו.

ג. שמירה על זכויות יוצרים. אנו מניחים שאף אחד מאיתנו לא רוצה להסתבך ולא רוצה לסבך אנשים אחרים בתביעה על זכויות יוצרים. מי שרוצה להעלות כתבה מאתר אחר, הוא כמובן יכול לעשות זאת על ידי ציטוט של פסקה אחת עד שתי פסקאות ועד הבאת לינק. הודעות אשר לא ישמרו על זה, פשוט ימחקו וחבל.

ד. סכסוכים , מריבות וסגירת חשבונות אישיים לא יתקבלו בברכה בפורום. משתשמים אשר יחלטו בכל זאת לנסות לעשות זאת, ימצאו את עצמם מנוטרים ואף חסומים.

ה. הודעות פרסומיות ימחקו מהפורום לאלתר - הפורום הוא במה לדיונים ולא לפרסום לא אתרים ולא מוצרים.
מאידך - כל בעל פורום באג'נדה שירצה לפרסם את הקהילה שלו בפורום מוזמן לעשות זאת.

ו. הפורום מנוטר על מנת למנוע תופעות של טרוליות.

אם מצאתם הודעה פוגענית או אשר מפרה את אחד מהכללים הללו, אפשר לפנות אלינו במסר פרטי בלבד. הוראות כלפי מנהלי הפורום אשר יפורסמו על גבי הפורום ימחקו ולא יזכו למענה.

שתהיה לכולנו המשך גלישה נעימה.
מאמרי הקהילה
תקנון פורום אקטואליה.

29/1/2009מונה כניסות


sailing holiday

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0605)