שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהאריק סיני נגד אילנה אביטל


אריק סיני נגד אילנה אביטל
פורסם לפני 4040 ימים     מאת קרן פרידמן     סה"כ תגובות: 4     תגובה אחרונה לפני: 4039 ימים

קבלו עוד הערה סקסיסטית בבית האח הגדול, רק הפעם במהלך שידור התוכנית "היכל התהילה".

שלשום תפסה המצלמה את אריק סיני בשיחת רכילות אודות אילנה אביטל, עם אבי טולדנו. כל זה נעשה מאחורי גבה וללא ידיעתה. נדגיש כי אבי טולדנו לא שיתף פעולה עם סיני ונראה כי אף הרגיש לא נוח מהדברים שיצאו מפיו של סיני.

והנה על קצה המזלג מהדברים שנאמרו: סיני שאל את טולדנו מי היא (אביטל) בכלל? מה יש לה להציע חוץ מהציצים שלה, מה היא עשתה עד כה חוץ מפסטיבלים? ועוד הוסיף ותהה, כיצד יכול להיות שזמרת אומרת על עצמה שהיא עשתה את הביצוע הכי יפה, מאחר והוא בחיים לא היה אומר דברים כאלה.

סיני חזר ושאל איפה הצניעות שלה, ובאותה נשימה ציין שהיא לא עשתה רבע ממה שהוא עשה, שהיא סתם זמרת של פסטיבלים והוא עשה הרבה יותר ממנה. נוסיף כי סיני המשיך להשמיע את דבריו על אביטל בהמשך הלילה לדיירי בית נוספים לפחות עד שכבו המצלמות.

הוריה המסורתיים של אביטל פנו לשרון שמאי, סוכנה האישי, והביעו זעזוע עמוק לנוכח דבריו של סיני. הם תהו מדוע ההפקה לא קטעה את השידור בזמן וביקשו להביע את מלוא התמיכה באילנה, תוך כדי שמסרו כי כל משפחתה עומדת מאחוריה והם בטוחים שאילנה פועלת מתוך אהבה למוזיקה ולבני אדם.

סיגל פדלון אשת יחסי הציבור של אביטל מסרה בתגובה כי אין להם כוונה להתערב בשיקולי הפקה, אך הם גם רואים בדבריו של סיני חציית קווים אדומים.


אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריךמאמרי הקהילה
אייקונים (מחוות/ ריגושונים)
מדריך להעלאת אייקונים לאתר ושימוש בגלריות משותפות
28/12/2009
הטמעת וידאו ותמונות בגוף ההודעה
מדריך המסביר כיצד להטמיע וידאו ותמונות במיקום הנכון בגוף ההודעה
28/12/2009המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0938)