שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

בנות עזרו לי בבקשה!

בנות עזרו לי בבקשה!
פורסם לפני 3520 ימים     מאת מורן1640     סה"כ תגובות: 2     תגובה אחרונה לפני: 3513 ימים

שלום לכולם....אין לי עם מי לדבר ואני ממש שבורת לב...
יש לי חבר שאני איתו 3 שנים...הכול היה טוב וכמובן שיש ריבים קשים והכול...אבל בחודשים
האחרונים הוא תמיד אומר לי שבא לו להיות לבד שהוא אוהב אותי אבל נימאס לו מזוגיות ובא לו
להישאר לבד....אז תמיד השפלתי את עצמי ובכיתי לו והוא היה נשאר איתי.....אתמולהוא לקח אותי
לשיחה ואמר לי שהוא אוהב אותי והכול אבל שהוא רוצה להיות לבד....שאני חונקת אותו שבא לו
שקט....ובכיתי והשפלתתי את עצמי אמרתי לו שאני אוהבת אותו ומה קרה לו פתאום שהוא לא רוצה
הכול היה טוב בנינו...והוא רק התעצבן עליי שאני בוכה ואמר לי שאני עושה מעצמי סמרטוט שאין
לי סבלנות...כואב לי הלב אני לא מפסיקה לבכות מאתמול.....ני יודעת שהוא אוהב אותי אבל יש
לו קיזות...הוא שכן שלי גר מולי ואני מתאפקת לא ללכת אליו אנחנו רגילים כול לילה לישון
ביחד....

מה אני עושה???? אני לא ייכולה להיות בלעדיו עכשיו? מה לעשות? אולי הוא צריך זמן לעצמו?
אתם חושבים שהוא אוהב אותי באמת???
עזרו לי בבקשה אני גמורה
יש לציין שאנחנו כול יום ניפגשים וישנים ביחד ומדברים בטלפון ממש יש בנינו אהבה גדולה
תגובה

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
אייקונים (מחוות/ ריגושונים)
מדריך להעלאת אייקונים לאתר ושימוש בגלריות משותפות
28/12/2009
הטמעת וידאו ותמונות בגוף ההודעה
מדריך המסביר כיצד להטמיע וידאו ותמונות במיקום הנכון בגוף ההודעה
28/12/2009

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0625)