שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

ערבים
BlaBla 4U Counter
אמא תסלחי לי

אמא תסלחי לי
פורסם לפני 4231 ימים     מאת ערביXY     סה"כ תגובות: 47     תגובה אחרונה לפני: 4189 ימים

כתבה שכתבה טלי פחימה לא מזמן, גיליתי שהיא כותבת הרבה בערבית והיא חיה בכפר במשולש, אבל
זה בעברית לאמא שלה... אינשאללא תסליח בדרך שלה

אמא תסלחי לי - טלי פחימה

מזה תקופה של כמה חודשים אימי מגלה עייפות, תשישות, ואכזבה בעקבות זאת היא מנסה להפעיל
עלי לחץ רגשי הנוגע ליחסים של אמא ובת ומבקשת ממני לעזוב את ערערה ולחזור "הביתה".
הכישלון בעיני אימי היא העובדה שאיני מצליחה לכלכל את עצמי באופן עצמאי והיא נאלצת לשלם
עבורי שכירות, חשמל, וכלכלה. גדלתי בבית עני אך אימי לבדה נטולת בעל גידלה אותי ואת שתי
אחיותיי ללא כל עזרה ובכבוד. על כן, מגיל צעיר אני ואחיותיי גילינו הבנה ועצמאות וכל אחת
מאיתנו מצאה לה עבודה. בזכות החינוך לעצמאות ומוסר עבודה שקיבלתי מאימי הצלחתי כנגד כל
הסיכויים לעלות על מסלול "ההצלחה" התגוררתי בתל אביב לבד, עם משרה מכובדת והשכר אפשר לי
לממן חיים נוחים וכן לחסוך ללימודי משפטים. בעיני אימי זו הייתה הצלחה היא הסתובבה בקרית
גת בגאווה וטרחה לספר לכל אחת ואחד כי היא הצליחה עם בנותיה. את מבטי הגאווה של אימי אני
לא אשכח, אך אמא לא ידעה שהיה לי הכל ולא היה לי כלום. בסך הכל היה לי כסף ואולי קריירה.
דווקא היום אני מודה לאלוהים על כך שנולדתי מחדש והפכתי להיות בת אדם בעלת ערכים ומוסר.
אני לא פעילת שמאל ולא פעילת שלום בחרתי להציל את נפשי ולצאת מהחברה הציונית היהודית
ולבצע את חובתי. אימי כמו רבים אינה מבינה לעומק את דרכי. האכזבה של אימי כאבה ותשישותה
לא נעלמים מליבי אך היא אינה יודעת זאת לכן, אני כותבת לך אמא.
אמא תסלחי לי

אמא תסלחי לי, רק כשאימהות פלסטיניות יפסיקו לקבור את חלקי גופות ילדיהן אני יחזור
לזרועותייך.כאשר אינך חשה בטוב ומבקשת שאבוא ואקח אותך לרופא, אכין לך תה, אשב ליד מיטתך
אני שוב מסרבת, אמא תסלחי לי, הבית שלך נמצא בשטח האויב הציוני גם הבית שלך הוא האויב.
אמא תסלחי לי רק שאמהות פלסטיניות יפסיקו למחות דמעות של דם אני אשב לי מיטתך. אמא אומנם
את מנקה שני בתים ליום כדי לכלכל אותי ואותך, לא חשבת שבגילך עוד תצטרכי לעבוד קשה כמו
היום, אני יודעת שתמיד הבטחתי לך שאהיה גדולה לא תצטרכי עוד לעבוד קשה וכי אדאג לכל
צרכייך אמא אני יודעת שאת לא מבינה למה הם חוששים להעסיק אותי אמא תסלחי להם מזה שישים
ואחת שנה ועד היום מתעלל ומתאכזר המשטר הציוני בחברה הפלסטינית והתוצאה חברה מדממת
וכואבת מדוכאת חוששת הסיבות לפחד ולחוסר האמון מוצדקות. אמא בבקשה אל תשפטי אותם אנחנו
אחראים לסבלם אמא לא מגיע לי כבוד ולא פרס על עמידה מול המשטר הציוני זוהי חובתו של כל
יהודי המתגורר בפלסטין אנחנו חייבים להם את חיינו ואת סבלנו. אמא את באה מקרית גת לערערה
אחרי יום עבודה עם סלים מלאים באוכל ותשלום שכר דירה התשישות שלך ניגרת מעינייך, אני
מזילה דימעה רק שאת הולכת ותמיד את אומרת "למה הם יותר חשובים ממני אני אמא שלך". אמא
תסלחי לי, רק כאשר אמהות פלסטניות יפסיקו לבקר את ילדהים במחנות ריכוז של הציונים כפי
שאת ביקרת אותי בגטו "נווה תירצה" לא תהיי תשושה יותר. בכל חג את שוב בוכה אני לא איתך
מסביב לשולחן אמא תסלחי לי, רק כאשר כל מוסלמי\ית ילד\ה, נער\ה, גבר, אישה, זקן וזקנה
יוכלו להתפלל באל אקצה אשב איתך מסביב לשולחן החג. אמא שאת עוברת ברחובות קרית גת,
הציונים הטרוריסטים יורקים עלייך ומגדפים אותך, האחים שלך וחלק מאחיותייך ניתקו איתך מגע
כי את עומדת לצידי. אמא תסלחי לי, דעי שקרב היום ונצעד ברחובות אל קודס בירת פלסטין ומכל
עבר יעופו אליך פרחים.
אמא גם את חושבת שדרכי היא חריגה אפילו בקרב הפלסטינים, אמא את טועה בדרכי אני לא לבד
ראי את מלאכי האיסלאם אשר זוקפים קומה מול האויב הציוני, לא מתכופפים אל מול החרב המונחת
על צווארם, צניעותם לא מאפשרת למשטר הציוני לרכוש את חירותינו גם לא בעבור חופן של כסף
וזהב, קיומם של מלאכי האיסלאם גם אם במרחק מה ממני, לא מותירות אותי עוד לבד גם במערכה
וגם במלחמה. אמא אל תחששי ממלאכי האיסלאם! אמא תסלחי לי!

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1426)